logo
reinacasino üye ol
26 Ağustos 2019 Pazartesi 08:32:39
basketbol
08:20Loko (Red) - Medvedi (Blue)Canlı
tenis
08:15Lucas Catarina - Maxime HamouCanlı
futbol
08:11Avtomobilist - LiteischikCanlı
basketbol
08:08Jazz - PistonsCanlı
diğer
08:00İsviçre (Amatörler) - ABD (Amatörler)Canlı
futbol
08:00Barcelona team - Chelsea teamCanlı
tenis
08:00Jie Cui - Sidharth RawatCanlı
tenis
08:00Andrei Uskov - Dmitry PaklinCanlı
diğer
07:45Moskova Kremlevci - Siniye TigryCanlı
futbol
07:44Hamburg (Amatörler) - Bayern (Amatörler)Canlı
tenis
07:18Oleg Migachev - Kirill DavydovCanlı
tenis
06:00Tonkla Mulada - Yeongseok JeongCanlı
tenis
06:00Muthu Aadhitiya Senthilkumar - Anirudh ChandrasekarCanlı
diğer
08:30Trang An Ninh Binh U20 - Ha Trinh U20
basketbol
08:30BRT Sumisip Basilan St Clare - McDavid La Salle-Araneta
basketbol
09:00Penang Horng Tat Motorpart - Sam Tiong Keng Youth
tenis
09:00Qianhui Tang - Erika Sema
tenis
09:00Kittirat Kerdlaphee - Ye Cong Mo
tenis
09:00Hao Wu - Vorachon Rakpuangchon
tenis
09:00Michael Mathayomchand - Rishi Reddy
tenis
09:00Billy Harris - Shisanuphong Pokinsagethasiri
diğer
09:30Bangkok - Prince Finance
diğer
09:30Altay Barnaul - Kuzbass-pro Kemerovo
tenis
09:30Hanyu Guo - Xinyu Gao
tenis
09:30Chukang Wang - Zhizhen Zhang
tenis
09:30Eden Silva - Xu Liu Sun
diğer
10:00Police Cambodia - Vinh Long
futbol
10:00Persipura Jayapura U20 - Pusamania Borneo U20
tenis
10:00Liubov Demidova - Veronika Pepelyaeva
tenis
10:00Nika Shytkouskaya - Maria Daniels Sierra
tenis
10:00Elizaveta Volodko - Ksenia Khlynova
tenis
10:00Taisya Pachkaleva - Nina Olyanovskaya
tenis
10:17Chun Hsin Tseng - Chuhan Wang
basketbol
10:30IWalk Chargers - Marinerong Pilipino
tenis
10:30Noppadol Noikor - Nitin Kumar Sinha
tenis
10:30Aaron Schmid - Sung Jun Park
tenis
10:30Yuanfeng Li - Tanakorn Srirat
tenis
10:30Bingyu Yu - Seita Watanabe
basketbol
11:00Zamboanga Family`s Brand Sardines - Batangas City Athletics
basketbol
11:00Valenzuela Klasik - Laguna Heroes
tenis
11:00Khumoun Sultanov - Riccardo Balzerani
tenis
11:00Gonzalo Escobar - Fabien Reboul
tenis
11:00Min-Kyu Song - Luke Saville
diğer
11:15Dynamo Barnaul - Fakel Novosibirsk
tenis
11:30Dasha Borodatova - Darya Lavrichenko
tenis
11:30Evgeniya Levashova - Aleksandra Evdokimova
tenis
11:30Noel Saidenova - Elizaveta Gurianova
diğer
12:00Sensei - Ratchaburi
futbol
12:00Yangon United U21 - Chinland U21
futbol
12:00MFF U21 - Rakhine United U21
basketbol
12:00ATM - Westports Malaysia Dragons
tenis
12:00Harri Heliovaara - Thiago Seyboth Wild
tenis
12:00Aaron Cohen - Danilo Petrovic
tenis
12:00Gerard Granollers Pujol - Blaz Kavcic
tenis
12:00Riccardo Bonadio - Alexandre Muller
futbol
12:30Western Pride U20 - Brisbane City FC U20
futbol
12:30Mohammedan - NBP Rainbow
futbol
12:30Peerless SC - Kalighat Milan Sangha
basketbol
12:30Kanada - ABD
basketbol
12:30Hazchem Warriors - Asia's Lashes
tenis
12:30Peter Torebko - Facundo Mena
tenis
12:30Federico Iannaccone - Raul Brancaccio
tenis
13:00Evgeniya Burdina - Daria Kononchuk
tenis
13:00Darya Gaifullina - Alisa Rastegaeva
tenis
13:00Eva Garkusha - Alina Trynkina
tenis
13:00Ylona-Georgiana Ghioroaie - Anna Gross
tenis
13:00Jana Jablonovska - Pei-Chi Lee
futbol
13:30Gwangju FC - Daejeon Citizen FC
futbol
13:30Bulleen Lions - Springvale White Eagles FC
tenis
13:30Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Illya Marchenko
tenis
13:30Tim Van Rijthoven - Gleb Sakharov
tenis
13:30Roman Safiullin - Pedro Vives Marcos
tenis
13:30Francesco Forti - Andrea Pellegrino
futbol
14:00Ansan Police FC - Suwon FC
futbol
14:00Altay II - Ordabası II
futbol
14:00Şahter Karağandı II - Kıran II
futbol
14:00Jetısu II - Kaysar II
basketbol
14:00Speed Hunters - Knight Fury
tenis
14:00Alex Molcan - Sandro Ehrat
tenis
14:00Marcelo Tomas Barrios Vera - Jan Choinski
basketbol
14:30İtalya - Yeni Zelanda
basketbol
14:30Rusya - Arjantin
tenis
14:30Manca Pislak - Paula Arias Manjon
tenis
14:30Betina Stummer - Emily Welker
futbol
15:00Emmen II - FC Groningen II
futbol
15:00Feyenoord II - De Graafschap II
futbol
15:00Colchester United U23 - Burnley U23
futbol
15:00Queens Park Rangers U23 - Sheffield United U23
tenis
15:00Carlos Gimeno Valero - Uladzimir Ignatik
tenis
15:00Jeremy Jahn - Botic Van De Zandschulp
tenis
15:00Lucas Miedler - Luis David Martinez
tenis
15:30Marc-Andrea Huesler - Johan Sebastien Tatlot
tenis
15:30Jelle Sels - Julian Lenz
futbol
16:00FC Spartak Moskova II - FC Rotor Volgograd
futbol
16:00Sarpsborg FK II - Aalesunds II
futbol
16:00Dundee II - Celtic II
futbol
16:00St. Johnstone II - Queen of the South II
futbol
16:00Ararat - Ermenistan II - Batı Ermenistan
futbol
16:00Lokomotiv Yerevan - Alashkert FC II
futbol
16:00FC Pyunik II - Masis
futbol
16:00Sevan - Dilijan
futbol
16:00Millwall U23 - Nottingham Forest U23
basketbol
16:00Perak - Negeri Sembilan
tenis
16:00Ivana Popovic - Nikola Breckova
tenis
16:00Yvonne Neuwirth - Ana Lantigua De La Nuez
futbol
16:30Cardiff Metropolitan University - Airbus UK Broughton F.C.
futbol
16:30Aberystwyth Town F.C. - The New Saints F.C.
futbol
16:30Gap Connah's Quay F.C. - Carmarthen Town A.F.C.
futbol
16:30Caernarfon Town - Cefn Druids A.F.C.
futbol
16:30Barry Town - Bala Town F.C.
futbol
16:30Newtown A.F.C. - Pen-y-Bont FC
tenis
16:30Jurij Rodionov - Carlos Alcaraz Garfia
tenis
16:30Frederico Gil - Matteo Viola
tenis
16:30Gianluigi Quinzi - Markus Eriksson
futbol
17:00Scarborough Athletic F.C. - South Shields
futbol
17:00Redcliffe FC - F.C. United of Manchester
futbol
17:00Warrington Town F.C. - Bamber Bridge F.C.
futbol
17:00Weymouth - Wealdstone
futbol
17:00Welling United - Tonbridge Angels
futbol
17:00Needham Market F.C. - Leiston F.C.
futbol
17:00Lowestoft Town - Royston Town
futbol
17:00Rushall Olympic F.C. - Stratford Town
futbol
17:00Tamworth - Hednesford Town
futbol
17:00Stourbridge - Bromsgrove
futbol
17:00Alvechurch - Redditch United
futbol
17:00Biggleswade Town F.C. - Peterborough Sports
futbol
17:00Coalville Town F.C. - Nuneaton Town
tenis
17:00Francisco Cerundolo - Daniel Altmaier
futbol
17:00Fylde - Harrogate Town
futbol
17:00Notts County - Chorley
futbol
17:00Stockport County - Chesterfield
futbol
17:00Maidenhead United - Bromley
futbol
17:00Aldershot Town - Sutton United
futbol
17:00Dover Athletic - Woking
futbol
17:00Barnet - Torquay United
futbol
17:00Dagenham & Redbridge - Yeovil Town
futbol
17:00Hartlepool United - Wrexham
futbol
17:00Boreham Wood - Ebbsfleet United
futbol
17:00Barrow - Halifax Town
futbol
17:00Lewes F.C. - Horsham F.C.
futbol
17:00Brightlingsea Regent F.C. - A.F.C. Hornchurch
futbol
17:00Hendon F.C. - Chesham United F.C.
futbol
17:00Kingstonian F.C. - Bishop's Stortford
futbol
17:00Cheshunt FC - Corinthian-Casuals FC
futbol
17:00East Thurrock United - Bowers & Pitsea
futbol
17:00Folkestone Invicta - Merstham F.C.
futbol
17:00Worthing FC - Bognor Regis Town F.C.
futbol
17:00Enfield Town F.C. - Potters Bar Town F.C.
futbol
17:00Carshalton Athletic F.C. - Leatherhead
futbol
17:00Wingate & Finchley F.C. - Haringey Borough
futbol
17:00Taunton Town F.C. - Tiverton Town F.C.
futbol
17:00Beaconsfield - Metropolitan Police F.C.
futbol
17:00Merthyr Town FC - Swindon Supermarine
futbol
17:00Poole Town F.C. - Wimborne Town F.C.
futbol
17:00Hartley Wintney F.C. - Gosport Borough
futbol
17:00Walton Casuals F.C. - Harrow Borough
futbol
17:00Hayes & Yeading United - Farnborough
futbol
17:00Blackfield & Langley - Dorchester Town
futbol
17:00Salisbury City - Yate Town
futbol
17:00Truro City - Weston-super-Mare
futbol
17:00Alfreton Town - Southport
futbol
17:00Telford United - Leamington F.C.
futbol
17:00York City - Gateshead
futbol
17:00Chester - Hereford
futbol
17:00Farsley Celtic - King's Lynn Town F.C.
futbol
17:00Curzon Ashton - Spennymoor Town F.C.
futbol
17:00Brackley Town - Gloucester City
futbol
17:00Boston United - Altrincham
futbol
17:00Darlington - Bradford Park Avenue
futbol
17:00Blyth Spartans A.F.C. - Guiseley
futbol
17:00Kettering Town - Kidderminster Harriers
futbol
17:00Bath City - Oxford City
futbol
17:00Braintree Town - Dorking Wanderers
futbol
17:00Dulwich Hamlet F.C. - Slough Town F.C.
futbol
17:00Rushden & Diamonds - St Ives Town
futbol
17:00Banbury United - Barwell F.C.
futbol
17:00Hampton & Richmond Borough - Chippenham Town F.C
futbol
17:00Hemel Hempstead Town - Billericay Town F.C.
futbol
17:00Havant & Waterlooville - Eastbourne Borough
futbol
17:00Maidstone United - Chelmsford City
futbol
17:00St Albans - Concord Rangers
futbol
17:00Hungerford Town F.C. - Dartford
futbol
17:00Ashton United F.C. - Stalybridge Celtic
futbol
17:00Lancaster City F.C. - Atherton Collieries
futbol
17:00Grantham Town - Basford United FutbolClub
futbol
17:00Nantwich Town F.C. - Witton Albion
futbol
17:00Hyde United - Buxton F.C.
futbol
17:00Matlock Town F.C. - Gainsborough Trinity
futbol
17:00Mickleover Sports F.C. - Stafford Rangers
futbol
17:00Whitby Town - Morpeth Town
futbol
17:15Bunyodkor PFK - Lokomotiv FK
futbol
17:15Metallurg Bekabad - Navbahor Namangan
futbol
18:00FC Ural Sverdlovsk Bölgesi - Soçi
futbol
18:00FC Farul Constanța - FC Petrolul Ploiești
futbol
18:00Rosenborg BK II - Raufoss II
futbol
18:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - CSKA Sofia 1948
futbol
18:00Buducnost Dobanovci - Fraficar Beograd
futbol
18:00Ängelholms FF U19 - Mjällby AIF U19
futbol
18:00Akron Tolyatti - FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
futbol
18:00Zirə IK - Neftchi Baku PFK
basketbol
18:00Arsenal Tula - BK Tambov
basketbol
18:00Al Manama - Al Bahreyn
tenis
18:00Steve Darcis - Dusan Lajovic
tenis
18:00Christian Garin - Christopher Eubanks
tenis
18:00Eugenie Bouchard - Anastasija Sevastova
tenis
18:00Johanna Konta - Darya Kasatkina
tenis
18:00Petra Martic - Tamara Zidansek
tenis
18:00Thiago Monteiro - Bradley Klahn
tenis
18:00Denis Kudla - Janko Tipsarevic
tenis
18:00Marton Fucsovics - Nikoloz Basilashvili
tenis
18:00Mónica Puig - Rebecca Peterson
tenis
18:00Caroline Garcia - Ons Jabeur
tenis
18:00Ana Bogdan - Harriet Dart
tenis
18:00Mariam Bolkvadze - Bernarda Pera
tenis
18:00Tereza Martincova - Karolina Pliskova
tenis
18:00Tomas Berdych - Jenson Brooksby
tenis
18:00Marco Trungelliti - Kei Nishikori
futbol
18:15Hatta Club - Al Wasl FC
futbol
18:15FC Ararat Yerevan - Alashkert FC
futbol
18:30FC Inter Turku - KPV
futbol
18:30ASEC Mimosas - AFAD Djékanou
futbol
18:30RoPS II - VPS Juniorit
futbol
18:30Osijek II - BSK Bijelo Brdo
futbol
18:30PAVE - LehPa
futbol
19:00Dnipro-1 - Lviv
futbol
19:00Pogoń Szczecin - Wisła Płock
futbol
19:00Enosis Neon Paralimni FC - Ethnikos Achna
futbol
19:00Melhus - KIL Toppfotball II
futbol
19:00Strømsgodset IF II - Sogndal II
futbol
19:00IL Brodd - Bryne FC II
futbol
19:00NK Domžale - NK Aluminij
futbol
19:00Hapoel Afula F.C. - Hapoel Petah Tikva F.C.
futbol
19:00Hapoel Ashkelon F.C. - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
futbol
19:00Hapoel Katamon Jerusalem F.C. - Hapoel Rishon LeZion F.C.
tenis
19:00Zarina Diyas - Ashleigh Barty
tenis
19:00Julian Ocleppo - Lorenzo Musetti
futbol
19:30Cambuur II - Go Ahead Eagles II
futbol
19:30Vitesse II - FC Twente II
futbol
19:30PEC Zwolle II - SC Heerenveen II
futbol
19:30FC Dordrecht II - NAC Breda II
futbol
19:30Eindhoven II - FC Den Bosch II
futbol
19:30VVV-Venlo II - Willem II Tilburg II
futbol
19:30Fortuna Sittard II - Waalwijk II
futbol
19:30N.E.C. II - Roda JC Kerkrade II
tenis
19:30Ekaterina Alexandrova - Samantha Stosur
tenis
19:30Prajnesh Gunneswaran - Daniil Medvedev
tenis
19:30Pierre-Hugues Herbert - Alex De Minaur
tenis
19:30Fabio Fognini - Reilly Opelka
tenis
19:30Adrian Mannarino - Daniel Evans
tenis
19:30Monica Niculescu - Dayana Yastremskaya
tenis
19:30Margarita Gasparyan - Priscilla Hon
tenis
19:30Jana Čepelová - Su-Wei Hsieh
basketbol
19:45Al Ahli Manama - Al Riffa
futbol
20:00Falkenbergs FF - Hammarby IF
futbol
20:00IFK Göteborg - Kalmar FF
futbol
20:00GIF Sundsvall - IF Elfsborg
futbol
20:00Norrby IF - IK Brage
futbol
20:00Trelleborgs FF - Varbergs BoIS FC
futbol
20:00AC Horsens - AaB Fodbold
futbol
20:00FSV Zwickau - 1. FC Kaiserslautern
futbol
20:00Gazişehir Gaziantep - Gençlerbirliği S.K.
futbol
20:00FK Bodø-Glimt - Vålerenga Fotball
futbol
20:00FC Trollhättan - Ljungskile SK
futbol
20:00Os Turn Fotball - SK Brann II
futbol
20:00Ranheim FutbolII - Steinkjer FK
futbol
20:00IK Start II - FK Mandalskameratene
futbol
20:00FK Tønsberg - Mjondalen IF II
futbol
20:00IFK Malmö - BK Olympic
futbol
20:00İstanbulspor - Altay SK
futbol
20:00Odds BK II - Grorud IL
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:00KK Budućnost Podgorica - BC Khimki
tenis
20:00Aliaksandra Sasnovich - Jennifer Brady
tenis
20:00Fiona Ferro - Daria Gavrilova
tenis
20:00Ivana Jorovic - Iga Swiatek
tenis
20:00Angelique Kerber - Kristina Mladenovic
tenis
20:00Lauren Davis - Johanna Larsson
tenis
20:00Elena Rybakina - Karolina Muchova
tenis
20:00Soon-Woo Kwon - Hugo Dellien
tenis
20:00Imran Sibille - Andy Murray
futbol
20:15Hapoel Tel Aviv F.C. - Maccabi Netanya F.C.
futbol
21:45Inter - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Guingamp - Valenciennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - AEK (TRT Spor HD)
futbol
20:00Osmanlıspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Kayserispor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Kasımpaşa - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:30Southampton - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
17:00Leicester - Bournemouth (TRT Spor HD)
futbol
17:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Lyon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Konyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15BB Erzurumspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Burnley - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
21:00Toulouse - Amiens (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Beşiktaş - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Göztepe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Akhisarspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Reims - Lille (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:00Strasbourg - Monaco (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Arsenal - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
19:15Gençlerbirliği - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Sivasspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Giresunspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Karagümrük - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Y.Malatyaspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Eskişehirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adana Demirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
08:11Avtomobilist - LiteischikCanlı
futbol
08:00Barcelona team - Chelsea teamCanlı
futbol
07:44Hamburg (Amatörler) - Bayern (Amatörler)Canlı
futbol
10:00Persipura Jayapura U20 - Pusamania Borneo U20
futbol
12:00Yangon United U21 - Chinland U21
futbol
12:00MFF U21 - Rakhine United U21
futbol
12:30Western Pride U20 - Brisbane City FC U20
futbol
12:30Mohammedan - NBP Rainbow
futbol
12:30Peerless SC - Kalighat Milan Sangha
futbol
13:30Gwangju FC - Daejeon Citizen FC
futbol
13:30Bulleen Lions - Springvale White Eagles FC
futbol
14:00Ansan Police FC - Suwon FC
futbol
14:00Altay II - Ordabası II
futbol
14:00Şahter Karağandı II - Kıran II
futbol
14:00Jetısu II - Kaysar II
futbol
15:00Emmen II - FC Groningen II
futbol
15:00Feyenoord II - De Graafschap II
futbol
15:00Colchester United U23 - Burnley U23
futbol
15:00Queens Park Rangers U23 - Sheffield United U23
futbol
16:00FC Spartak Moskova II - FC Rotor Volgograd
futbol
16:00Sarpsborg FK II - Aalesunds II
futbol
16:00Dundee II - Celtic II
futbol
16:00St. Johnstone II - Queen of the South II
futbol
16:00Ararat - Ermenistan II - Batı Ermenistan
futbol
16:00Lokomotiv Yerevan - Alashkert FC II
futbol
16:00FC Pyunik II - Masis
futbol
16:00Sevan - Dilijan
futbol
16:00Millwall U23 - Nottingham Forest U23
futbol
16:30Cardiff Metropolitan University - Airbus UK Broughton F.C.
futbol
16:30Aberystwyth Town F.C. - The New Saints F.C.
futbol
16:30Gap Connah's Quay F.C. - Carmarthen Town A.F.C.
futbol
16:30Caernarfon Town - Cefn Druids A.F.C.
futbol
16:30Barry Town - Bala Town F.C.
futbol
16:30Newtown A.F.C. - Pen-y-Bont FC
futbol
17:00Scarborough Athletic F.C. - South Shields
futbol
17:00Redcliffe FC - F.C. United of Manchester
futbol
17:00Warrington Town F.C. - Bamber Bridge F.C.
futbol
17:00Weymouth - Wealdstone
futbol
17:00Welling United - Tonbridge Angels
futbol
17:00Needham Market F.C. - Leiston F.C.
futbol
17:00Lowestoft Town - Royston Town
futbol
17:00Rushall Olympic F.C. - Stratford Town
futbol
17:00Tamworth - Hednesford Town
futbol
17:00Stourbridge - Bromsgrove
futbol
17:00Alvechurch - Redditch United
futbol
17:00Biggleswade Town F.C. - Peterborough Sports
futbol
17:00Coalville Town F.C. - Nuneaton Town
futbol
17:00Fylde - Harrogate Town
futbol
17:00Notts County - Chorley
futbol
17:00Stockport County - Chesterfield
futbol
17:00Maidenhead United - Bromley
futbol
17:00Aldershot Town - Sutton United
futbol
17:00Dover Athletic - Woking
futbol
17:00Barnet - Torquay United
futbol
17:00Dagenham & Redbridge - Yeovil Town
futbol
17:00Hartlepool United - Wrexham
futbol
17:00Boreham Wood - Ebbsfleet United
futbol
17:00Barrow - Halifax Town
futbol
17:00Lewes F.C. - Horsham F.C.
futbol
17:00Brightlingsea Regent F.C. - A.F.C. Hornchurch
futbol
17:00Hendon F.C. - Chesham United F.C.
futbol
17:00Kingstonian F.C. - Bishop's Stortford
futbol
17:00Cheshunt FC - Corinthian-Casuals FC
futbol
17:00East Thurrock United - Bowers & Pitsea
futbol
17:00Folkestone Invicta - Merstham F.C.
futbol
17:00Worthing FC - Bognor Regis Town F.C.
futbol
17:00Enfield Town F.C. - Potters Bar Town F.C.
futbol
17:00Carshalton Athletic F.C. - Leatherhead
futbol
17:00Wingate & Finchley F.C. - Haringey Borough
futbol
17:00Taunton Town F.C. - Tiverton Town F.C.
futbol
17:00Beaconsfield - Metropolitan Police F.C.
futbol
17:00Merthyr Town FC - Swindon Supermarine
futbol
17:00Poole Town F.C. - Wimborne Town F.C.
futbol
17:00Hartley Wintney F.C. - Gosport Borough
futbol
17:00Walton Casuals F.C. - Harrow Borough
futbol
17:00Hayes & Yeading United - Farnborough
futbol
17:00Blackfield & Langley - Dorchester Town
futbol
17:00Salisbury City - Yate Town
futbol
17:00Truro City - Weston-super-Mare
futbol
17:00Alfreton Town - Southport
futbol
17:00Telford United - Leamington F.C.
futbol
17:00York City - Gateshead
futbol
17:00Chester - Hereford
futbol
17:00Farsley Celtic - King's Lynn Town F.C.
futbol
17:00Curzon Ashton - Spennymoor Town F.C.
futbol
17:00Brackley Town - Gloucester City
futbol
17:00Boston United - Altrincham
futbol
17:00Darlington - Bradford Park Avenue
futbol
17:00Blyth Spartans A.F.C. - Guiseley
futbol
17:00Kettering Town - Kidderminster Harriers
futbol
17:00Bath City - Oxford City
futbol
17:00Braintree Town - Dorking Wanderers
futbol
17:00Dulwich Hamlet F.C. - Slough Town F.C.
futbol
17:00Rushden & Diamonds - St Ives Town
futbol
17:00Banbury United - Barwell F.C.
futbol
17:00Hampton & Richmond Borough - Chippenham Town F.C
futbol
17:00Hemel Hempstead Town - Billericay Town F.C.
futbol
17:00Havant & Waterlooville - Eastbourne Borough
futbol
17:00Maidstone United - Chelmsford City
futbol
17:00St Albans - Concord Rangers
futbol
17:00Hungerford Town F.C. - Dartford
futbol
17:00Ashton United F.C. - Stalybridge Celtic
futbol
17:00Lancaster City F.C. - Atherton Collieries
futbol
17:00Grantham Town - Basford United FutbolClub
futbol
17:00Nantwich Town F.C. - Witton Albion
futbol
17:00Hyde United - Buxton F.C.
futbol
17:00Matlock Town F.C. - Gainsborough Trinity
futbol
17:00Mickleover Sports F.C. - Stafford Rangers
futbol
17:00Whitby Town - Morpeth Town
futbol
17:15Bunyodkor PFK - Lokomotiv FK
futbol
17:15Metallurg Bekabad - Navbahor Namangan
futbol
18:00FC Ural Sverdlovsk Bölgesi - Soçi
futbol
18:00FC Farul Constanța - FC Petrolul Ploiești
futbol
18:00Rosenborg BK II - Raufoss II
futbol
18:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - CSKA Sofia 1948
futbol
18:00Buducnost Dobanovci - Fraficar Beograd
futbol
18:00Ängelholms FF U19 - Mjällby AIF U19
futbol
18:00Akron Tolyatti - FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
futbol
18:00Zirə IK - Neftchi Baku PFK
futbol
18:15Hatta Club - Al Wasl FC
futbol
18:15FC Ararat Yerevan - Alashkert FC
futbol
18:30FC Inter Turku - KPV
futbol
18:30ASEC Mimosas - AFAD Djékanou
futbol
18:30RoPS II - VPS Juniorit
futbol
18:30Osijek II - BSK Bijelo Brdo
futbol
18:30PAVE - LehPa
futbol
19:00Dnipro-1 - Lviv
futbol
19:00Pogoń Szczecin - Wisła Płock
futbol
19:00Enosis Neon Paralimni FC - Ethnikos Achna
futbol
19:00Melhus - KIL Toppfotball II
futbol
19:00Strømsgodset IF II - Sogndal II
futbol
19:00IL Brodd - Bryne FC II
futbol
19:00NK Domžale - NK Aluminij
futbol
19:00Hapoel Afula F.C. - Hapoel Petah Tikva F.C.
futbol
19:00Hapoel Ashkelon F.C. - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
futbol
19:00Hapoel Katamon Jerusalem F.C. - Hapoel Rishon LeZion F.C.
futbol
19:30Cambuur II - Go Ahead Eagles II
futbol
19:30Vitesse II - FC Twente II
futbol
19:30PEC Zwolle II - SC Heerenveen II
futbol
19:30FC Dordrecht II - NAC Breda II
futbol
19:30Eindhoven II - FC Den Bosch II
futbol
19:30VVV-Venlo II - Willem II Tilburg II
futbol
19:30Fortuna Sittard II - Waalwijk II
futbol
19:30N.E.C. II - Roda JC Kerkrade II
futbol
20:00Falkenbergs FF - Hammarby IF
futbol
20:00IFK Göteborg - Kalmar FF
futbol
20:00GIF Sundsvall - IF Elfsborg
futbol
20:00Norrby IF - IK Brage
futbol
20:00Trelleborgs FF - Varbergs BoIS FC
futbol
20:00AC Horsens - AaB Fodbold
futbol
20:00FSV Zwickau - 1. FC Kaiserslautern
futbol
20:00Gazişehir Gaziantep - Gençlerbirliği S.K.
futbol
20:00FK Bodø-Glimt - Vålerenga Fotball
futbol
20:00FC Trollhättan - Ljungskile SK
futbol
20:00Os Turn Fotball - SK Brann II
futbol
20:00Ranheim FutbolII - Steinkjer FK
futbol
20:00IK Start II - FK Mandalskameratene
futbol
20:00FK Tønsberg - Mjondalen IF II
futbol
20:00IFK Malmö - BK Olympic
futbol
20:00İstanbulspor - Altay SK
futbol
20:00Odds BK II - Grorud IL
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:15Hapoel Tel Aviv F.C. - Maccabi Netanya F.C.
futbol
21:45Inter - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Guingamp - Valenciennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - AEK (TRT Spor HD)
futbol
20:00Osmanlıspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Kayserispor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Kasımpaşa - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:30Southampton - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
17:00Leicester - Bournemouth (TRT Spor HD)
futbol
17:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:30Lyon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Konyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15BB Erzurumspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Burnley - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
21:00Toulouse - Amiens (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Beşiktaş - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Göztepe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Akhisarspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altay - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Reims - Lille (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:00Strasbourg - Monaco (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Arsenal - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
19:15Gençlerbirliği - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Sivasspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Giresunspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Karagümrük - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Y.Malatyaspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Eskişehirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adana Demirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
tenis
08:15Lucas Catarina - Maxime HamouCanlı
tenis
08:00Jie Cui - Sidharth RawatCanlı
tenis
08:00Andrei Uskov - Dmitry PaklinCanlı
tenis
07:18Oleg Migachev - Kirill DavydovCanlı
tenis
06:00Tonkla Mulada - Yeongseok JeongCanlı
tenis
06:00Muthu Aadhitiya Senthilkumar - Anirudh ChandrasekarCanlı
tenis
09:00Qianhui Tang - Erika Sema
tenis
09:00Kittirat Kerdlaphee - Ye Cong Mo
tenis
09:00Hao Wu - Vorachon Rakpuangchon
tenis
09:00Michael Mathayomchand - Rishi Reddy
tenis
09:00Billy Harris - Shisanuphong Pokinsagethasiri
tenis
09:30Hanyu Guo - Xinyu Gao
tenis
09:30Chukang Wang - Zhizhen Zhang
tenis
09:30Eden Silva - Xu Liu Sun
tenis
10:00Liubov Demidova - Veronika Pepelyaeva
tenis
10:00Nika Shytkouskaya - Maria Daniels Sierra
tenis
10:00Elizaveta Volodko - Ksenia Khlynova
tenis
10:00Taisya Pachkaleva - Nina Olyanovskaya
tenis
10:17Chun Hsin Tseng - Chuhan Wang
tenis
10:30Noppadol Noikor - Nitin Kumar Sinha
tenis
10:30Aaron Schmid - Sung Jun Park
tenis
10:30Yuanfeng Li - Tanakorn Srirat
tenis
10:30Bingyu Yu - Seita Watanabe
tenis
11:00Khumoun Sultanov - Riccardo Balzerani
tenis
11:00Gonzalo Escobar - Fabien Reboul
tenis
11:00Min-Kyu Song - Luke Saville
tenis
11:30Dasha Borodatova - Darya Lavrichenko
tenis
11:30Evgeniya Levashova - Aleksandra Evdokimova
tenis
11:30Noel Saidenova - Elizaveta Gurianova
tenis
12:00Harri Heliovaara - Thiago Seyboth Wild
tenis
12:00Aaron Cohen - Danilo Petrovic
tenis
12:00Gerard Granollers Pujol - Blaz Kavcic
tenis
12:00Riccardo Bonadio - Alexandre Muller
tenis
12:30Peter Torebko - Facundo Mena
tenis
12:30Federico Iannaccone - Raul Brancaccio
tenis
13:00Evgeniya Burdina - Daria Kononchuk
tenis
13:00Darya Gaifullina - Alisa Rastegaeva
tenis
13:00Eva Garkusha - Alina Trynkina
tenis
13:00Ylona-Georgiana Ghioroaie - Anna Gross
tenis
13:00Jana Jablonovska - Pei-Chi Lee
tenis
13:30Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Illya Marchenko
tenis
13:30Tim Van Rijthoven - Gleb Sakharov
tenis
13:30Roman Safiullin - Pedro Vives Marcos
tenis
13:30Francesco Forti - Andrea Pellegrino
tenis
14:00Alex Molcan - Sandro Ehrat
tenis
14:00Marcelo Tomas Barrios Vera - Jan Choinski
tenis
14:30Manca Pislak - Paula Arias Manjon
tenis
14:30Betina Stummer - Emily Welker
tenis
15:00Carlos Gimeno Valero - Uladzimir Ignatik
tenis
15:00Jeremy Jahn - Botic Van De Zandschulp
tenis
15:00Lucas Miedler - Luis David Martinez
tenis
15:30Marc-Andrea Huesler - Johan Sebastien Tatlot
tenis
15:30Jelle Sels - Julian Lenz
tenis
16:00Ivana Popovic - Nikola Breckova
tenis
16:00Yvonne Neuwirth - Ana Lantigua De La Nuez
tenis
16:30Jurij Rodionov - Carlos Alcaraz Garfia
tenis
16:30Frederico Gil - Matteo Viola
tenis
16:30Gianluigi Quinzi - Markus Eriksson
tenis
17:00Francisco Cerundolo - Daniel Altmaier
tenis
18:00Steve Darcis - Dusan Lajovic
tenis
18:00Christian Garin - Christopher Eubanks
tenis
18:00Eugenie Bouchard - Anastasija Sevastova
tenis
18:00Johanna Konta - Darya Kasatkina
tenis
18:00Petra Martic - Tamara Zidansek
tenis
18:00Thiago Monteiro - Bradley Klahn
tenis
18:00Denis Kudla - Janko Tipsarevic
tenis
18:00Marton Fucsovics - Nikoloz Basilashvili
tenis
18:00Mónica Puig - Rebecca Peterson
tenis
18:00Caroline Garcia - Ons Jabeur
tenis
18:00Ana Bogdan - Harriet Dart
tenis
18:00Mariam Bolkvadze - Bernarda Pera
tenis
18:00Tereza Martincova - Karolina Pliskova
tenis
18:00Tomas Berdych - Jenson Brooksby
tenis
18:00Marco Trungelliti - Kei Nishikori
tenis
19:00Zarina Diyas - Ashleigh Barty
tenis
19:00Julian Ocleppo - Lorenzo Musetti
tenis
19:30Ekaterina Alexandrova - Samantha Stosur
tenis
19:30Prajnesh Gunneswaran - Daniil Medvedev
tenis
19:30Pierre-Hugues Herbert - Alex De Minaur
tenis
19:30Fabio Fognini - Reilly Opelka
tenis
19:30Adrian Mannarino - Daniel Evans
tenis
19:30Monica Niculescu - Dayana Yastremskaya
tenis
19:30Margarita Gasparyan - Priscilla Hon
tenis
19:30Jana Čepelová - Su-Wei Hsieh
tenis
20:00Aliaksandra Sasnovich - Jennifer Brady
tenis
20:00Fiona Ferro - Daria Gavrilova
tenis
20:00Ivana Jorovic - Iga Swiatek
tenis
20:00Angelique Kerber - Kristina Mladenovic
tenis
20:00Lauren Davis - Johanna Larsson
tenis
20:00Elena Rybakina - Karolina Muchova
tenis
20:00Soon-Woo Kwon - Hugo Dellien
tenis
20:00Imran Sibille - Andy Murray
televizyon
beIN SPORTS HABER HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HD 1Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 2Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 3Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 4Canlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 1 HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 3 HDCanlı
televizyon
TRT Spor HDCanlı
televizyon
A Spor HDCanlı
televizyon
S SPORT HDCanlı
televizyon
S SPORT 2 HDCanlı
televizyon
spor SMART HDCanlı
televizyon
DAZN 1 Bar HDCanlı
televizyon
DAZN 2 Bar HDCanlı
televizyon
NBA TV HDCanlı
televizyon
Eurosport 1 HDCanlı
televizyon
Eurosport 2 HDCanlı
televizyon
CBC Sport HDCanlı
televizyon
İdman Azerbaycan HDCanlı
televizyon
Sports TV HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 1 HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 1 HDCanlı
televizyon
Sport TV 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 3 HDCanlı
televizyon
Sport TV 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 1 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 2 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 3 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 5 HDCanlı
televizyon
Ülke TV HDCanlı
televizyon
Tay TV HDCanlı
televizyon
BJK TV HDCanlı
televizyon
FB TV HDCanlı
televizyon
GS TV HDCanlı
televizyon
TRT 1 HDCanlı
televizyon
ATV HDCanlı
televizyon
A2 HDCanlı
televizyon
TV8 HDCanlı
televizyon
TV8,5 HDCanlı
televizyon
Kanal D HDCanlı
televizyon
Show TV HDCanlı
televizyon
Star TV HDCanlı
televizyon
Fox TV HDCanlı
televizyon
FX HDCanlı
televizyon
beIN SERIES SCI-FI HDCanlı
televizyon
beIN SERIES COMEDY HDCanlı
televizyon
beIN SERIES DRAMA HDCanlı
televizyon
beIN SERIES VICE HDCanlı
televizyon
DMAX HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART GOLD HDCanlı
televizyon
movie SMART ACTION HDCanlı
televizyon
movie SMART FEST HDCanlı
televizyon
movie SMART FAMILY HDCanlı
televizyon
movie SMART CLASSIC HDCanlı
televizyon
movie SMART TÜRK HDCanlı
televizyon
dizi SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
dizi SMART MAX HDCanlı
televizyon
FilmBox HDCanlı
televizyon
DocuBox HDCanlı
televizyon
Fast&FunBox HDCanlı
televizyon
FightBox HDCanlı
televizyon
Animal Planet HDCanlı
televizyon
Nat Geo HDCanlı
televizyon
Nat Geo People HDCanlı
televizyon
Nat Geo Wild HDCanlı
televizyon
BBC Earth HDCanlı
televizyon
Discovery Channel HDCanlı
televizyon
Discovery Science HDCanlı
televizyon
Discovery Showcase HDCanlı
televizyon
Outdoor Channel HDCanlı
televizyon
ID HDCanlı
televizyon
History HDCanlı
televizyon
Viasat History HDCanlı
televizyon
TRT Belgesel HDCanlı
televizyon
TLC HDCanlı
televizyon
POWER TV HDCanlı
televizyon
POWERTÜRK TV HDCanlı
televizyon
Trace Urban HDCanlı
Tay TV HD
Paylaş:
reinacasino üye ol

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.

Altın Top adayları açıklandı

Altın Top adayları açıklandıDünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.…

Dünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.

Dünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.

France Football dergisi, 2018 Altın Top ödülüne aday 30 futbolcuyu belirledi. Adaylar arasında ödülü 5'er kez kazanan Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi ile Juventus'un Portekizli futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun yanı sıra Real Madrid ve Hırvatistan Milli Takımı'ndaki performansıyla 2018 FIFA En İyi Oyuncu ödülüne layık görülen Hırvat Luka Modric de yer aldı.

Paris Saint-Germain'den (PSG) Neymar ve Kylian Mbappe, Liverpool'dan Muhammed Salah, Chelsea'den Eden Hazard, Atletico Madrid'den Antoine Griezmann da 30 kişilik listede kendilerine yer buldu.

France Football dergisinin 1956-2009 yıllarında dağıttığı Altın Top ödülü ile FIFA'nın 1991-2009 arasında verdiği Dünyada Yılın Futbolcusu ödülü, 2010 yılında "FIFA Altın Top" adı altında birleşmişti. FIFA ile France Football, FIFA Altın Top ismiyle 2010'dan itibaren verilen dünyada yılın futbolcusu ödülünde ortaklığa 2016'da son vermişti.

2018 Altın Top ödülüne aday gösterilen futbolcular şöyle:

Sergio Agüero (Manchester City) Alisson (Liverpool)Gareth Bale (Real Madrid) Karim Benzema (Real Madrid) Edinson Cavani (PSG) Thibaut Courtois (Chelsea) Cristiano Ronaldo (Juventus) Kevin De Bruyne (Manchester City) Roberto Firmino (Liverpool) Diego Godin (Atletico Madrid) Antoine Griezmann (Atletico Madrid) Eden Hazard (Chelsea) Isco (Real Madrid) Harry Kane (Tottenham) N'Golo Kante (Chelsea) Hugo Lloris (Tottenham) Mario Mandzukic (Juventus) Sadio Mane (Liverpool) Marcelo (Real Madrid) Kylian Mbappe (PSG)Lionel Messi (Barcelona)Luka Modric (Real Madrid)Neymar (PSG)Jan Oblak (Atletico Madrid)Paul Pogba (Manchester United)Ivan Rakitic (Barcelona) Muhammed Salah (Liverpool) Sergio Ramos (Real Madrid) Luis Suarez (Barcelona) Raphael Varane (Real Madrid)

John Terry futbolu bıraktı

John Terry futbolu bıraktıİngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.…

İngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.

İngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.

Championship ekiplerinden Aston Villa ile sözleşmesinin bittiği 2017-2018 sezonu sonundan beri kulüpsüz olan 37 yaşındaki Terry, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "İnanılmaz 23 yılın ardından futbolu bırakmak için doğru zaman olduğuna karar verdim." ifadesini kullandı.

Altyapısından yetiştiği Chelsea'nin unutulmayacak kaptanları arasına adını yazdıran stoper, İngiliz ekibiyle 17 kupa kaldırdı. Kariyerinde 5'er Premier Lig ve İngiltere Federasyon Kupası, 3 İngiltere Lig Kupası, 2 Community Shield, birer kez de UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi kupası kaldıran Terry, mavi-beyazlı ekipte forma giydiği 717 karşılaşmada 67 gol kaydetti.

Chelsea öncesi Nottingham Forest, sonrasıysa Aston Villa'da oynadığı kulüp kariyerinin yanı sıra İngiltere Milli Takımı'nda da uzun yıllar forma giyen Terry, 2012'de aldığı emeklilik kararına kadar çıktığı 78 müsabakada 6 gol attı.

Terry, UEFA tarafından 3 kez (2005, 2008, 2009) yılın defans oyuncusu, 4 kez de (2005, 2007, 2008, 2009) yılın 11'ine seçildi.

reinacasino tv canlı maç izle

canlı maç yayınları, lig tv izle, bein sports izle

canlı bahis, kaçak bahis, yüksek oran, mobil maç izle