logo
reinacasino üye ol
23 Ağustos 2019 Cuma 03:42:21
futbol
03:15Sport Club Corinthians Paulista - Fluminense FutbolClubCanlı
basketbol
03:00Leones Alcaldia de Managua - JASSCanlı
basketbol
03:00San Jose Asuncion - Libertad AsuncionCanlı
futbol
02:45Forge - Club Deportivo OlimpiaCanlı
diğer
02:37Richmond Hockey - Golden LagersCanlı
diğer
02:15Notre-Dame Albatros - Trois-Rivieres EstacadesCanlı
basketbol
02:15Danubio - LagomarCanlı
diğer
02:00Riverains du Collge Charles-Lemoyne - Saint-Hyacinthe GauloisCanlı
diğer
02:00Cochrane Crunch - Kirkland Lake Gold MinersCanlı
futbol
02:00CA Los Andes - Club Atlético Villa San CarlosCanlı
futbol
02:00Independiente Medellín - Rionegro AguilasCanlı
futbol
02:00Lansing Ignite - North TexasCanlı
basketbol
02:00Tucuman - Tierra del FuegoCanlı
basketbol
02:00Sesi-Franca - Liga SorocabanaCanlı
tenis
03:50Kubot/Melo - Marray/Skupski
diğer
04:00ABD - Porto Riko
diğer
04:00Tecolotes de los Dos Laredos - Los Rieleros de Aguascalientes
futbol
04:00Club Independiente Santa Fe - América de Cali
basketbol
04:00Laminas Coloso - Villa Nueva
tenis
04:00Andrey Rublev - Denis Shapovalov
tenis
04:00Frances Tiafoe - Hubert Hurkacz
diğer
04:05El Paso Chihuahuas - Sacramento River Cats
tenis
04:10John Millman - Steve Johnson
futbol
04:30Sporting Kansas City - Minnesota United FC
futbol
04:30Universidad de Guadalajara - Zacatepec
diğer
04:37Oakland Athletics - New York Yankees
futbol
05:00Alianza San Salvador - Tauro F.C.
tenis
05:00Xu Liu Sun - Ziyue Sun
diğer
05:05Tacoma Rainiers - Las Vegas Aviators
diğer
05:05Reno Aces - Salt Lake Bees
tenis
05:05Aleksandrina Naydenova - Xinyu Jiang
diğer
05:10Los Angeles Dodgers - Toronto Blue Jays
basketbol
05:30Pampichi - Elohim Chimaltenango
tenis
05:30Alexander Crnokrak - Dusty Boyer
tenis
05:30Aaron Schmid - Jumpei Yamasaki
tenis
05:30Renta Tokuda - Haadin Bava
tenis
05:30Kousuke Ogura - Rhett Purcell
diğer
05:35Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo
diğer
06:00Dynamo Barnaul - Torpedo Barnaul
tenis
06:00Naho Sato - Haruka Kaji
tenis
06:00Nagi Hanatani - Carol Zhao
tenis
06:00Akiko Omae - Kyoka Okamura
tenis
06:00Momoko Kobori - Mai Hontama
tenis
06:00Bradley Mousley - Yu Hsiou Hsu
tenis
06:00Seong Chan Hong - Chukang Wang
tenis
06:00Kuan-Yi Lee - Dayne Kelly
tenis
06:30Jang Su Jeong - Dabin Kim
tenis
06:30Sutjiadi/Chong - Bhosale/Muramatsu
tenis
06:30Akita/Hanatani - Kajitani/Ozeki
basketbol
07:00San Beda Red Lions - De La Salle-College of Saint Benilde Blazers
tenis
07:30Ryan Peniston - Young-Hoon Jeong
diğer
07:45Izumrud Berdsk - Kuzbass-pro Kemerovo
tenis
08:00Fang Ying Xun - Shanshan Guo
diğer
08:30Ben Tre U20 - The Cong U20
basketbol
09:00San Sebastian Golden Stags - Perpetual Altas Üniversitesi
diğer
09:30Altay Barnaul - Lokomotiv-pro Novosibirsk
tenis
10:00Kerdlaphee/Trongcharoenchaikul - Mousley/Rai
tenis
10:00Maria Shusharina - Amina Anshba
tenis
10:00Valeriya Yushchenko - Elina Avanesyan
tenis
10:00Taisya Pachkaleva - Anastasia Zakharova
futbol
10:30Sulut United - Madura
tenis
10:30Gray/Yamasaki - Liu/Chiu
tenis
10:30Shimabukuro/Ehara - Barki/Roelofse
tenis
10:30Alessandro Bega - Riccardo Maiga
tenis
10:30Marat Deviatiarov - Giorgio Ricca
tenis
10:30Marsel Ilhan - Yasha Zemel
tenis
10:30Francesco Vilardo - Alexander Gaponenko
futbol
11:00MC El Eulma U21 - ASM Oran U21
futbol
11:00OM Arzew U21 - Amal Bou Saâda U21
futbol
11:00RC Arba U21 - JSM Skikda U21
futbol
11:00Racing Club Rélizane U21 - MC Saïda U21
futbol
11:00Madura United U20 - Arema U20
futbol
11:00Wazito - Kenya Commercial Bank SC
futbol
11:00Kalteng Putra U20 - Persipura Jayapura U20
basketbol
11:00Mindoro Tamaraws - Soccsksargen Marlins
basketbol
11:00Almanya - Tunus
basketbol
11:00Arellano Chiefs Üniversitesi - Lyceum of the Philippines University Batangas Pirates
basketbol
11:00Old School Saigon - Leones
tenis
11:00Corentin Denolly - Alexander Weis
tenis
11:00Francisco Comesana - Juan Manuel Cerundolo
tenis
11:00Yekaterina Dmitrichenko - Andreea Prisacariu
tenis
11:00Tomas Martin Etcheverry - Gabriele Maria Noce
tenis
11:00Aurora Zantedeschi - Maria Vittoria Viviani
tenis
11:00Rishab Agarwal - Mathias Zukas
tenis
11:00Tomas Lipovsek Puches - Federico Iannaccone
tenis
11:00Aleksandar Vukic - Carlos Taberner
diğer
11:15Zenit Barnaul - Fakel Novosibirsk
futbol
11:30Blitar United - PSCS Cilacap
futbol
11:30PSBS Biak Numfor - Persik Kediri
futbol
11:30PS Barito Putera - Persipura Jayapura
futbol
11:30Persib Bandung U20 - PSIS Semarang U20
futbol
11:30BaBel United - Cilegon United
futbol
11:30Persis Solo F.C. - Mitra Kukar F.C.
futbol
11:30SFC Opava U19 - FK Mladá Boleslav U19
tenis
11:30Savriyan Danilov - Kenneth Raisma
tenis
11:30Konstantin Kravchuk - Daniil Glinka
tenis
11:30Artem Dubrivnyy - Alexander Zgirovsky
tenis
11:30David Volfson - Michal Konecny
tenis
11:30Evgeniya Levashova - Vlada Koval
tenis
11:30Alen Avidzba - Sanjar Fayziev
diğer
12:00Tokyo Yakult Swallows - Hanshin Tigers
diğer
12:00Saitama Seibu Lions - Tohoku Rakuten Golden Eagles
diğer
12:00Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp
diğer
12:00Yomiuri Giants - Yokohama DeNA BayStars
diğer
12:00Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon-Ham Fighters
futbol
12:00GNK Dinamo Zagreb U19 - Orijent Rijeka U19
futbol
12:00Oleksandriya U21 - Desna Chernihiv U21
futbol
12:00Army United U19 - Port U19
futbol
12:00Bangkok U19 - Air Force Central U19
diğer
12:15Chiba Lotte Marines - Fukuoka SoftBank Hawks
diğer
12:30Samsung Lions - Doosan Bears
diğer
12:30KT Wiz - Lotte Giants
diğer
12:30SK Wyverns - Hanwha Eagles
diğer
12:30Kiwoom Heroes - KIA Tigers
diğer
12:30LG Twins - NC Dinos
futbol
12:30White City FutbolClub - Western Strikers
basketbol
12:30Long Xuyen - Bao Loc United
tenis
12:30Ratiwatana/Ratiwatana - Moritani/Suzuki
tenis
12:30Francisca Jorge - Elena Milovanovic
tenis
12:30Joana Eidukonyte - Martina Biagianti
tenis
12:30Gregorio Lulli - Andrey Chepelev
tenis
12:30Dmitry Popko - Johannes Haerteis
futbol
13:00Kashima Antlers - Gamba Osaka
futbol
13:00Marítimo U23 - Aves U23
futbol
13:00QNK Quang Nam FC - Sanna Khanh Hoa F.C.
futbol
13:00Pho Hien - Dak Lak FC
futbol
13:00Ural II - FC Tümen
futbol
13:00FC Vitebsk II - FC Neman Grodno II
futbol
13:001. FK Příbram U19 - FC Pardubice U19
tenis
13:00Jose Francisco Vidal Azorín - Karl Friberg
tenis
13:00Vladimir Ivanov - Patrik Niklas-Salminen
tenis
13:00Bertuccioli/Picchione - Bega/Vilardo
tenis
13:00Deviatiarov/Niki - Butts/Schulz
tenis
13:00Andrea Collarini - Francisco Cerundolo
tenis
13:00Ratniuk/Shevchenko - Korolev/Uvarov
tenis
13:00Avanesyan/Pachkaleva - Anshba/Pospelova
tenis
13:00Eduard Esteve Lobato - Ivan Gakhov
tenis
13:00Orlando Luz - Johan Nikles
futbol
13:30Sagan Tosu - Vissel Kobe
futbol
13:30Urawa Red Diamonds - Matsumoto Yamaga F.C.
futbol
13:30Gyeongnam FC - Suwon Samsung Bluewings
tenis
13:30Agustin Velotti - Nicolas Alvarez
futbol
14:00Tottenham Hotspur U23 - Derby County U23
basketbol
14:00Türkiye - Porto Riko
futbol
14:30PSS Sleman - PSM Makassar
futbol
14:30Suzhou Dongwu - Hubei Chufeng Heli
basketbol
14:30Senegal - Venezuela
tenis
14:30Weis/Vidal Azorin - Kossek/Smola
tenis
14:30Comesana/Cerundolo - Ivanov/Tamm
tenis
14:30Oscar Jose Gutierrez - Daniel Dutra da Silva
futbol
15:00Barito Putera U20 - Persela Lamongan U20
futbol
15:00MFK Zemplín Michalovce U19 - DAC 1904 U19
futbol
15:00Ipswich Town U23 - Leeds United U23
futbol
15:00Watford U23 - Sheffield Wednesday U23
futbol
15:00Middlesbrough U23 - Swansea City U23
tenis
15:00Andrej Martin - Guilherme Clezar
futbol
15:30Sabail II - Turan Tovuz PFC
futbol
15:30Zaqatala - Sabah II
futbol
15:30Zirə II - FC Ağsu
basketbol
15:30Muntinlupa Cagers - Bicol Volcanoes
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Le Mans - Lorient (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:00Troyes - Lens (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Leicester (S SPORT HD)
futbol
17:00Stoke - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Parma - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Fiorentina - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Swansea - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:00Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Inter - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Guingamp - Valenciennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - AEK (TRT Spor HD)
futbol
20:00Osmanlıspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Kayserispor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Kasımpaşa - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
03:15Sport Club Corinthians Paulista - Fluminense FutbolClubCanlı
futbol
02:45Forge - Club Deportivo OlimpiaCanlı
futbol
02:00CA Los Andes - Club Atlético Villa San CarlosCanlı
futbol
02:00Independiente Medellín - Rionegro AguilasCanlı
futbol
02:00Lansing Ignite - North TexasCanlı
futbol
04:00Club Independiente Santa Fe - América de Cali
futbol
04:30Sporting Kansas City - Minnesota United FC
futbol
04:30Universidad de Guadalajara - Zacatepec
futbol
05:00Alianza San Salvador - Tauro F.C.
futbol
10:30Sulut United - Madura
futbol
11:00MC El Eulma U21 - ASM Oran U21
futbol
11:00OM Arzew U21 - Amal Bou Saâda U21
futbol
11:00RC Arba U21 - JSM Skikda U21
futbol
11:00Racing Club Rélizane U21 - MC Saïda U21
futbol
11:00Madura United U20 - Arema U20
futbol
11:00Wazito - Kenya Commercial Bank SC
futbol
11:00Kalteng Putra U20 - Persipura Jayapura U20
futbol
11:30Blitar United - PSCS Cilacap
futbol
11:30PSBS Biak Numfor - Persik Kediri
futbol
11:30PS Barito Putera - Persipura Jayapura
futbol
11:30Persib Bandung U20 - PSIS Semarang U20
futbol
11:30BaBel United - Cilegon United
futbol
11:30Persis Solo F.C. - Mitra Kukar F.C.
futbol
11:30SFC Opava U19 - FK Mladá Boleslav U19
futbol
12:00GNK Dinamo Zagreb U19 - Orijent Rijeka U19
futbol
12:00Oleksandriya U21 - Desna Chernihiv U21
futbol
12:00Army United U19 - Port U19
futbol
12:00Bangkok U19 - Air Force Central U19
futbol
12:30White City FutbolClub - Western Strikers
futbol
13:00Kashima Antlers - Gamba Osaka
futbol
13:00Marítimo U23 - Aves U23
futbol
13:00QNK Quang Nam FC - Sanna Khanh Hoa F.C.
futbol
13:00Pho Hien - Dak Lak FC
futbol
13:00Ural II - FC Tümen
futbol
13:00FC Vitebsk II - FC Neman Grodno II
futbol
13:001. FK Příbram U19 - FC Pardubice U19
futbol
13:30Sagan Tosu - Vissel Kobe
futbol
13:30Urawa Red Diamonds - Matsumoto Yamaga F.C.
futbol
13:30Gyeongnam FC - Suwon Samsung Bluewings
futbol
14:00Tottenham Hotspur U23 - Derby County U23
futbol
14:30PSS Sleman - PSM Makassar
futbol
14:30Suzhou Dongwu - Hubei Chufeng Heli
futbol
15:00Barito Putera U20 - Persela Lamongan U20
futbol
15:00MFK Zemplín Michalovce U19 - DAC 1904 U19
futbol
15:00Ipswich Town U23 - Leeds United U23
futbol
15:00Watford U23 - Sheffield Wednesday U23
futbol
15:00Middlesbrough U23 - Swansea City U23
futbol
15:30Sabail II - Turan Tovuz PFC
futbol
15:30Zaqatala - Sabah II
futbol
15:30Zirə II - FC Ağsu
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:00Le Mans - Lorient (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:00Troyes - Lens (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Leicester (S SPORT HD)
futbol
17:00Stoke - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Parma - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Fiorentina - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Swansea - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:00Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Inter - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Guingamp - Valenciennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - AEK (TRT Spor HD)
futbol
20:00Osmanlıspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Kayserispor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Kasımpaşa - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
tenis
03:50Kubot/Melo - Marray/Skupski
tenis
04:00Andrey Rublev - Denis Shapovalov
tenis
04:00Frances Tiafoe - Hubert Hurkacz
tenis
04:10John Millman - Steve Johnson
tenis
05:00Xu Liu Sun - Ziyue Sun
tenis
05:05Aleksandrina Naydenova - Xinyu Jiang
tenis
05:30Alexander Crnokrak - Dusty Boyer
tenis
05:30Aaron Schmid - Jumpei Yamasaki
tenis
05:30Renta Tokuda - Haadin Bava
tenis
05:30Kousuke Ogura - Rhett Purcell
tenis
06:00Naho Sato - Haruka Kaji
tenis
06:00Nagi Hanatani - Carol Zhao
tenis
06:00Akiko Omae - Kyoka Okamura
tenis
06:00Momoko Kobori - Mai Hontama
tenis
06:00Bradley Mousley - Yu Hsiou Hsu
tenis
06:00Seong Chan Hong - Chukang Wang
tenis
06:00Kuan-Yi Lee - Dayne Kelly
tenis
06:30Jang Su Jeong - Dabin Kim
tenis
06:30Sutjiadi/Chong - Bhosale/Muramatsu
tenis
06:30Akita/Hanatani - Kajitani/Ozeki
tenis
07:30Ryan Peniston - Young-Hoon Jeong
tenis
08:00Fang Ying Xun - Shanshan Guo
tenis
10:00Kerdlaphee/Trongcharoenchaikul - Mousley/Rai
tenis
10:00Maria Shusharina - Amina Anshba
tenis
10:00Valeriya Yushchenko - Elina Avanesyan
tenis
10:00Taisya Pachkaleva - Anastasia Zakharova
tenis
10:30Gray/Yamasaki - Liu/Chiu
tenis
10:30Shimabukuro/Ehara - Barki/Roelofse
tenis
10:30Alessandro Bega - Riccardo Maiga
tenis
10:30Marat Deviatiarov - Giorgio Ricca
tenis
10:30Marsel Ilhan - Yasha Zemel
tenis
10:30Francesco Vilardo - Alexander Gaponenko
tenis
11:00Corentin Denolly - Alexander Weis
tenis
11:00Francisco Comesana - Juan Manuel Cerundolo
tenis
11:00Yekaterina Dmitrichenko - Andreea Prisacariu
tenis
11:00Tomas Martin Etcheverry - Gabriele Maria Noce
tenis
11:00Aurora Zantedeschi - Maria Vittoria Viviani
tenis
11:00Rishab Agarwal - Mathias Zukas
tenis
11:00Tomas Lipovsek Puches - Federico Iannaccone
tenis
11:00Aleksandar Vukic - Carlos Taberner
tenis
11:30Savriyan Danilov - Kenneth Raisma
tenis
11:30Konstantin Kravchuk - Daniil Glinka
tenis
11:30Artem Dubrivnyy - Alexander Zgirovsky
tenis
11:30David Volfson - Michal Konecny
tenis
11:30Evgeniya Levashova - Vlada Koval
tenis
11:30Alen Avidzba - Sanjar Fayziev
tenis
12:30Ratiwatana/Ratiwatana - Moritani/Suzuki
tenis
12:30Francisca Jorge - Elena Milovanovic
tenis
12:30Joana Eidukonyte - Martina Biagianti
tenis
12:30Gregorio Lulli - Andrey Chepelev
tenis
12:30Dmitry Popko - Johannes Haerteis
tenis
13:00Jose Francisco Vidal Azorín - Karl Friberg
tenis
13:00Vladimir Ivanov - Patrik Niklas-Salminen
tenis
13:00Bertuccioli/Picchione - Bega/Vilardo
tenis
13:00Deviatiarov/Niki - Butts/Schulz
tenis
13:00Andrea Collarini - Francisco Cerundolo
tenis
13:00Ratniuk/Shevchenko - Korolev/Uvarov
tenis
13:00Avanesyan/Pachkaleva - Anshba/Pospelova
tenis
13:00Eduard Esteve Lobato - Ivan Gakhov
tenis
13:00Orlando Luz - Johan Nikles
tenis
13:30Agustin Velotti - Nicolas Alvarez
tenis
14:30Weis/Vidal Azorin - Kossek/Smola
tenis
14:30Comesana/Cerundolo - Ivanov/Tamm
tenis
14:30Oscar Jose Gutierrez - Daniel Dutra da Silva
tenis
15:00Andrej Martin - Guilherme Clezar
televizyon
beIN SPORTS HABER HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HD 1Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 2Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 3Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 4Canlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 1 HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 3 HDCanlı
televizyon
TRT Spor HDCanlı
televizyon
A Spor HDCanlı
televizyon
S SPORT HDCanlı
televizyon
S SPORT 2 HDCanlı
televizyon
spor SMART HDCanlı
televizyon
DAZN 1 Bar HDCanlı
televizyon
DAZN 2 Bar HDCanlı
televizyon
NBA TV HDCanlı
televizyon
Eurosport 1 HDCanlı
televizyon
Eurosport 2 HDCanlı
televizyon
CBC Sport HDCanlı
televizyon
İdman Azerbaycan HDCanlı
televizyon
Sports TV HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 1 HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 1 HDCanlı
televizyon
Sport TV 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 3 HDCanlı
televizyon
Sport TV 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 1 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 2 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 3 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 5 HDCanlı
televizyon
Ülke TV HDCanlı
televizyon
Tay TV HDCanlı
televizyon
BJK TV HDCanlı
televizyon
FB TV HDCanlı
televizyon
GS TV HDCanlı
televizyon
TRT 1 HDCanlı
televizyon
ATV HDCanlı
televizyon
A2 HDCanlı
televizyon
TV8 HDCanlı
televizyon
TV8,5 HDCanlı
televizyon
Kanal D HDCanlı
televizyon
Show TV HDCanlı
televizyon
Star TV HDCanlı
televizyon
Fox TV HDCanlı
televizyon
FX HDCanlı
televizyon
beIN SERIES SCI-FI HDCanlı
televizyon
beIN SERIES COMEDY HDCanlı
televizyon
beIN SERIES DRAMA HDCanlı
televizyon
beIN SERIES VICE HDCanlı
televizyon
DMAX HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART GOLD HDCanlı
televizyon
movie SMART ACTION HDCanlı
televizyon
movie SMART FEST HDCanlı
televizyon
movie SMART FAMILY HDCanlı
televizyon
movie SMART CLASSIC HDCanlı
televizyon
movie SMART TÜRK HDCanlı
televizyon
dizi SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
dizi SMART MAX HDCanlı
televizyon
FilmBox HDCanlı
televizyon
DocuBox HDCanlı
televizyon
Fast&FunBox HDCanlı
televizyon
FightBox HDCanlı
televizyon
Animal Planet HDCanlı
televizyon
Nat Geo HDCanlı
televizyon
Nat Geo People HDCanlı
televizyon
Nat Geo Wild HDCanlı
televizyon
BBC Earth HDCanlı
televizyon
Discovery Channel HDCanlı
televizyon
Discovery Science HDCanlı
televizyon
Discovery Showcase HDCanlı
televizyon
Outdoor Channel HDCanlı
televizyon
ID HDCanlı
televizyon
History HDCanlı
televizyon
Viasat History HDCanlı
televizyon
TRT Belgesel HDCanlı
televizyon
TLC HDCanlı
televizyon
POWER TV HDCanlı
televizyon
POWERTÜRK TV HDCanlı
televizyon
Trace Urban HDCanlı
tivibu SPOR 2 HD
Paylaş:
reinacasino üye ol

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.

Altın Top adayları açıklandı

Altın Top adayları açıklandıDünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.…

Dünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.

Dünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.

France Football dergisi, 2018 Altın Top ödülüne aday 30 futbolcuyu belirledi. Adaylar arasında ödülü 5'er kez kazanan Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi ile Juventus'un Portekizli futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun yanı sıra Real Madrid ve Hırvatistan Milli Takımı'ndaki performansıyla 2018 FIFA En İyi Oyuncu ödülüne layık görülen Hırvat Luka Modric de yer aldı.

Paris Saint-Germain'den (PSG) Neymar ve Kylian Mbappe, Liverpool'dan Muhammed Salah, Chelsea'den Eden Hazard, Atletico Madrid'den Antoine Griezmann da 30 kişilik listede kendilerine yer buldu.

France Football dergisinin 1956-2009 yıllarında dağıttığı Altın Top ödülü ile FIFA'nın 1991-2009 arasında verdiği Dünyada Yılın Futbolcusu ödülü, 2010 yılında "FIFA Altın Top" adı altında birleşmişti. FIFA ile France Football, FIFA Altın Top ismiyle 2010'dan itibaren verilen dünyada yılın futbolcusu ödülünde ortaklığa 2016'da son vermişti.

2018 Altın Top ödülüne aday gösterilen futbolcular şöyle:

Sergio Agüero (Manchester City) Alisson (Liverpool)Gareth Bale (Real Madrid) Karim Benzema (Real Madrid) Edinson Cavani (PSG) Thibaut Courtois (Chelsea) Cristiano Ronaldo (Juventus) Kevin De Bruyne (Manchester City) Roberto Firmino (Liverpool) Diego Godin (Atletico Madrid) Antoine Griezmann (Atletico Madrid) Eden Hazard (Chelsea) Isco (Real Madrid) Harry Kane (Tottenham) N'Golo Kante (Chelsea) Hugo Lloris (Tottenham) Mario Mandzukic (Juventus) Sadio Mane (Liverpool) Marcelo (Real Madrid) Kylian Mbappe (PSG)Lionel Messi (Barcelona)Luka Modric (Real Madrid)Neymar (PSG)Jan Oblak (Atletico Madrid)Paul Pogba (Manchester United)Ivan Rakitic (Barcelona) Muhammed Salah (Liverpool) Sergio Ramos (Real Madrid) Luis Suarez (Barcelona) Raphael Varane (Real Madrid)

John Terry futbolu bıraktı

John Terry futbolu bıraktıİngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.…

İngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.

İngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.

Championship ekiplerinden Aston Villa ile sözleşmesinin bittiği 2017-2018 sezonu sonundan beri kulüpsüz olan 37 yaşındaki Terry, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "İnanılmaz 23 yılın ardından futbolu bırakmak için doğru zaman olduğuna karar verdim." ifadesini kullandı.

Altyapısından yetiştiği Chelsea'nin unutulmayacak kaptanları arasına adını yazdıran stoper, İngiliz ekibiyle 17 kupa kaldırdı. Kariyerinde 5'er Premier Lig ve İngiltere Federasyon Kupası, 3 İngiltere Lig Kupası, 2 Community Shield, birer kez de UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi kupası kaldıran Terry, mavi-beyazlı ekipte forma giydiği 717 karşılaşmada 67 gol kaydetti.

Chelsea öncesi Nottingham Forest, sonrasıysa Aston Villa'da oynadığı kulüp kariyerinin yanı sıra İngiltere Milli Takımı'nda da uzun yıllar forma giyen Terry, 2012'de aldığı emeklilik kararına kadar çıktığı 78 müsabakada 6 gol attı.

Terry, UEFA tarafından 3 kez (2005, 2008, 2009) yılın defans oyuncusu, 4 kez de (2005, 2007, 2008, 2009) yılın 11'ine seçildi.

reinacasino tv canlı maç izle

canlı maç yayınları, lig tv izle, bein sports izle

canlı bahis, kaçak bahis, yüksek oran, mobil maç izle